Вхідукр.|eng
Національна
Всеукраїнська Федерація Гольфу

 

ПАРТНЕРИ
 
2017-03-06

Сезон 2017 розпочато - Зимовий Кубок України
<28/89>

Деталі. Вимагаємо шампанського та гучних оплесків – оголошуємо переможців Зимового Кубку України з гольфу 2017.

Отже, перший етап Кубку України з гольфу відбувся 2-4 березня 2017 року. За старою традицією турнір проходив в Туреччині, в цьому році на гольф полях Carya і National готелю «Regnum Carya Golf & Spa Resort». В кубку взяло участь 31 учасник, з них 7 жінок та 24 чоловіків. 

Змагальний етап пройшов у форматі гри на рахунок ударів у три раунди. І повірте, гра була сповнена ще яким азартом, та пройшла на високій емоційній хвилі.

Нагородження учасників відбулося після третього раунду на святковій гала-вечері. Призерами у головній номінації змагань - номінація гросс стали:

 

Серед жінок

1 місце - Катерина Гриненко (317 ударів)

2 місце - Олена Рудик (331 ударів)

 

Щодо третього місця - все просто, дощ та град в перший день турніру посприяли тому, що деякі гравці змінили свої гольф-візки на гольф-кари. Згідно регламенту турніру вони можуть претендувати на перемогу у номінації нетто. 

 

Серед чоловіків

1 місце - Федір Каргаполов (253 ударів)

2 місце - Андрій Шульга (276 ударів)

3 місце - Лев Грінберг (280 ударів) - наймолодший учасник змагань, 9 років

 

Призерами у номінація нетто стали:

Серед жінок

1 місце - Марія Орлова (117 очків)

2 місце - Катерина Гриненко (89 очків)

3 місце - Олена Рудик (82 очків)

 

Серед чоловіків

1 місце - Сергій Костирко (113 очків)

2 місце - Олександр Гороховський (107 очків)

3 місце - Андрій Шестаков (101 очків)

 

У номінації The Longest Drive з рузультатом 241 метр отримав подарунок Володимир Гриненко. А в номінації Closest to the Pin з результатом 0,72 метрів - Марина Озерова.

 

Традиційний подарунок «найвічливіший гравець» змагань отримала - Марія Бокун.

 

 

Головний приз - безкоштовна  участь у Pro-Am турнірі The Turkish Airlines Open 2017, який відбудеться 2-5 листопада 2017 року отримав Федір Каргаполов, який показав найкращий рахунок гросс - 253 ударів. Гра відбудеться за день перед самим турніром The Turkish Airlines Open 2017 на полі Carya Golf Club у команді з одним із світових професіоналів, якого визначать організатори.

Ми вдячні всім учасникам за участь у турнірі, насправді, саме ви створюєте цей турнір щорічно, саме ви наповнюєте його суперницькою атмосферою та позитивом, а особливо капітанам клубів. Дякуємо керівництву, персоналу готелю «Regnum Carya Golf & Spa Resort» та туристичному оператору Vega Golf.

 

З Вами працював турнірний комітет Всеукраїнської федерації гольфу, ми намагаємося і будемо намагатися проводити українські турніри якнайкраще.

 

Пропонуємо Вам заглянути на сторінку блогу Марії Орлової, яка власне як гравець і відчула атмосферу Зимового Кубку України 2017 та ділиться своїми враженнями:

Бажаємо переможцям удачі на наступних етапах кубку! Good Luck!smiley

 

Результати Фотогалерея |Більше фото на нашій сторінці Facebook

 

0
Наші партнери:  
Copyright © 1997 – 2015 Всеукраїнська Федерація Гольфу, всі права захищено.Дизайн: ozidea.com.ua