Українські гольфістки завоювали два призових місця на міжнародному Чемпіонаті в Хорватії

22-06-2021

З 17-20 червня проходив міжнародний чемпіонат Хорватії з гольфу. Національна збірна України з гольфу взяла участь та, за результами змагань, привезла додому два призових місця.

Чемпіонат відбувався за складних погодних умов. Сильний вітер та спека (+36°С в тіні) ускладнювали шлях до перемог. Чоловічий турнір тривав чотири дні, жіночий - три. За честь України у турнірних раундах серед чоловіків грали: Маловичко Іван, Голод Михайло, Соколов Артем, Алалін Тимур, Манойло Ілля, Головко Андрій. В команді жінок грали: Растворцева Ельвіра, Растворцева Єлизавета та Пилипенко Софія.

За результатами всіх раундів українки здобули перемоги. Растворцева Ельвіра - перше місце, Растворцева Єлизавета - друге місце. У спеціальних номінаціях на Croatian International Amateur Championship перемогли: Маловичко Іван та Пилипенко Софія. 

Головний тренер Національної збірної України з гольфу коментує: “Ці змагання були складними, але через це перемога для нас вдвічі цінніша. Загалом, рівень гри гольфістів дуже сильно виріс, порівняно з минулим роком.  Всеукраїнська федерація гольфу акцентує свою увагу на збірних командах, саме тому в нас стало більше тренувань для гольфістів, розширився тренерський склад. Також ми стали частіше брати участь у міжнародних змаганнях. Саме ретельна підготовка дозволяє нам ставити нові рекорди та здобувати перемоги. Попереду багато турнірів та ще більше тренувань, адже представляти Україну в світі - це важлива міссія, яка має бути реалізована якнайкраще.”

Президент Федерації гольфу, Віталій Хомутиннік привітав переможниць змагань та побажав кожного разу встановлювати власні рекорди і не зупинятися на досягнутому. 

Національна збірна України з гольфу зовсім скоро вирушить на наступні змагання, де вкотре представлятимуть Україну на міжнародній гольф арені. Офіційним партнером Національної збірної України з гольфу є автомобільний бренд - Porsche.

 

Залиште свій E-mail, якщо Ви бажаєте отримувати наші новини