Entrance
National
Ukrainian Golf Federation

 

PARTNERS
 

Визначилися найкращі команди України з гольфу 2018 серед аматорів

22.07.2018

Details

20-23 липня у гольф-клубі "Козин" відбувся Відкритий командний чемпіонат України серед аматорів 2018. Для гольф-клубу це значуща подія, адже пройшов перший 3-х денний турнір такого рівня. Ukrainian Open Team Amateur Championship - офіційний турнір календаря Всеукраїнської федерації гольфу, рейтинговий турнір WAGR. Команда-переможець серед жінок-аматорів та чоловіків-аматорів отримує право представляти країну на Европейському фіналі "European Club Trophy 2018". Гравцю з найкращим рахунком грос серед жінок та серед чоловіків присвоюється звання Майстра спорту України з гольфу.

Від імені президента і всієї команди федерації вітаємо гольф-клуб "Козин" з цією подією!

У чемпіонаті взяло участь 11 команд: 10 - чоловічих, 1 - жіноча. Всього 31 учасник. Це була трьохденна боротьба у форматі гри на рахунок грос. Все було організовано на серйозному рівні, як і на всіх наших федеративних аматорських турнірах. До того ж відчувалася надзвичайно душевна та комфортна атмосфера клубу.

До Вашої уваги команди-переможці Відкритого командного чемпіонату України серед аматорів 2018:

I МІСЦЕ серед жінок - команда "Superior Ladies" (517 ударів грос), у складі Олени Мовчан та Марії Федорович
І МІСЦЕ серед чоловіків - команда "Superior Star" (496 ударів грос), у складі Артура Бадюка, Федора Каргаполова та Андрія Гриненка
ІІ МІСЦЕ серед чоловіків - команда "Superior" (500 ударів грос), у складі Івана Маловичка, Володимира Гриненка та Дмитра Ольховського
ІІІ МІСЦЕ серед чоловіків - команда "Роял жив" (522 ударів грос), у складі Сергія Малімона, Тимура Солієва та Дмитра Кучера

Індивідуальна номінація GROSS
серед жінок
І місце - Дар'я Гороховська (240 ударів грос)
ІІ місце - Марія Федорович (251 ударів грос)
ІІІ місце - Олена Мовчан (266 ударів грос)

серед чоловіків
І місце - Іван Маловичко (229 ударів грос)
ІІ місце - Артур Бадюк (233 ударів грос)
ІІІ місце - Дмитро Дутчин (258 ударів грос)

У командній номінації нето у загальному заліку отримала перемогу команда "Берегиня" (459 ударів нето), ІІ місце - команда "Superior" (465 ударів нето), ІІІ місце - команда "ЮДЮ" (465 ударів нето). Перше місце в індивідуальній номінації нето у загальному заліку здобув Іван Маловичко (220 ударів нето), ІІ місце – Артур Бадюк (224 ударів нето), ІІІ місце – Дар'я Гороховська (225 ударів нето).

Офіційну нагороду  Longest Drive здобув Ігор Мовчан з показником 273 метрів, а Nearest to the Pin - Володимир Гриненко з показником 2,9 метрів.

Висловлюємо вдячність за підтримку партнерам "Моршинська", "Peak" та гольф-клубу "Козин" за теплий прийом та підготовку поля.

Результати | Галерея

 

Our partners:    
Copyright © 1997 – 2015 Ukrainian Golf Federation. All rights reserved. Design: ozidea.com.ua
Programming: exa-media.com.ua