Entrance
National
Ukrainian Golf Federation

 

PARTNERS
 

У США стартує The Masters Tournament

11.04.2019

11 квітня на полі Augusta National Golf Club, штат Джорджія, стартує The Masters Tournament. Цьогоріч за головний приз – зелений жакет, позмагаються 87 гольфістів із багатьох країн світу (зокрема, із США, Канади, Норвегії, Японії, Мексики, Іспанії, Великої Британії, Австралії, Аргентини, Данії, Швеції, Фіджи, Тайланду, Південної Африки).

Крім зеленого жакету, переможець також отримає срібну копію клубного будинку, який складається із понад 900 деталей (оригінал не віддають переможцю, а просто дають доторкнутися і гравірують на ньому ім’я переможця), золоту медаль, грошовий приз і пожиттєве право бути учасником усіх турнірів Masters.

За друге місце гравець отримає срібні медаль і піднос.

Кращий  гравець серед любителів отримає срібний кубок. Організатори продовжать традицію відзначення кращих гольфістів у номінаціях:  переможець у категорії «кращий рахунок» - отримає кришталеву вазу, за Hole in one (потрапляння у лунку з першого удару) – кришталеву чашу,  за кожний ігл – кришталевий келих.

Серед головних претендентів на перемогу на цьогорічному Masters називають першу трійку офіційного світового рейтингу: Justin Rose, Dustin Hunter Johnson та Rory Mcllroy. Візьме участь у змагання і рекордсмен турніру Tiger Woods (на сьогодні 12 у світовому рейтингу). Для американця це вже буде 22-й турнір у клубі Augusta.

Відзначимо, турнір триватиме до 15 квітня, налічує 72 Пар. Призовой фонд складає $11 млн.

Augusta National Golf Club

Our partners:    
Copyright © 1997 – 2015 Ukrainian Golf Federation. All rights reserved. Design: ozidea.com.ua
Programming: exa-media.com.ua