Entrance
National
Ukrainian Golf Federation

 

PARTNERS
 

WAGR запустив нову систему Power Method

13.01.2020

WAGR (Світовий рейтинг з гольфу серед гравців-аматорів) з січня 2020 офіційно почав працювати за новою системою Power Method з новою класифікацією змагань та новим методом нарахування очок. Передбачається, що Power Method буде більш прозорим, логічним та в цілому стане зрозумілішим для гольфістів.

wagr-logo

Це також актуально і для українських гравців: від ВФГ до календаря WAGR 2020 заявлено 5 турнірів:

  • Зимовий Кубок України;
  • Відкритий командний чемпіонат України;
  • Відкритий чемпіонат України;
  • Чемпіонат України з гольфу серед сеньйорів;
  • Кубок України (фінал).

Тож що ж змінилося у новій системі? На відміну від 8 категорій (від А до G), тепер кожне змагання матиме свою власну вагу, яка виражається цифровим значенням. Вага змагання буде залежати виключно від рівня гравця - на засадах своїх позицій в рейтингах WAGR, OWGR або Rolex.

Максимальна вага змагання для аматорів – 1000, а вага змагання за участю топ-професіоналів може становити 3000. Кількість очок, які отримує гравець, буде залежати від ваги змагання та від зайнятого місця. Тепер для системи важливо лише  підсумкове місце, а не результати гравця у ході турніру. Тож перемога на змаганнях з «найбільшою вагою» серед любителів може принести 25 очок, в той час як переможцю на змаганнях з «найменшою вагою» буде нараховано 7,5 очок.

Також в новій системі змагання останнього року будуть у пріоритеті, а гравець, який знаходиться в кращій поточній формі, буде мати перевагу перед гравцями зі старими заслугами. Місце в рейтингу буде визначатися сумою очок в змаганнях за останні 104 тижні, а після 52 тижнів очки будуть знецінюватись приблизно на 2% за тиждень.

Щоб вперше стати учасником рейтингу WAGR гравцеві необхідно отримати на змаганні не менше 6,5 очок. Очікується, що ця умова більш м'яка, і тому стати рейтинговим гравцем буде трохи простіше. Однак для того, щоб залишатися в рейтингу, гравцеві доведеться докладати більше зусиль, ніж вимагала попередня система - він повинен мати хоча б 4 очки у змаганні, яке відбулося в останні 52 тижні.

Щоб змагання було визнано рейтинговим, основні умови залишилися старими: мінімальна кількість учасників - 10 для чоловіків і 8 для жінок, мінімальна кількість лунок - 54, максимальний середній рахунок переможця - 78 ударів (для пар поля 72). Однак тепер, крім форматів гри на рахунок ударів і матчевої гри, стали можливі такі формати, як стейблфорд і Максимальний рахунок - адже тепер рейтингові очки нараховуються в залежності від зайнятого місця.

«Кількісні та якісні результати гольфістів в рейтингу WAGR є, в тому числі, і показниками розвитку спорту в країні. Більш того, присутність в цьому рейтингу - необхідна умова для участі гравців в змаганнях «вищої ліги». Введення нової системи має спростити потрапляння в рейтинг нашим прогресуючим гравцям і, в той же час, стимулювати підтримувати свій рівень і не стояти на місці тим, хто вже є у рейтингу, - коментує введення нової системи Голова Спортивного комітету ВФГ Роман Растворцев. – Для українських гравців нарахування очок за системою Power Method почнеться зовсім скоро: на турнірі  «Зимовий Кубок 2020» з 4 по 6 березня у Туреччині».

Нові очки за системою Power Method будуть пораховані вже у цьому місяці на основі зіграних змагань за останні 104 тижні (і до результатів другого року буде застосовано «старіння»). Поточні позиції в рейтингу гравців можуть змінитися.

Більше подробиць на сайті WAGR за посиланням.

Our partners:    
Copyright © 1997 – 2015 Ukrainian Golf Federation. All rights reserved. Design: ozidea.com.ua
Programming: exa-media.com.ua