GolfStream GC

Київський Гольф Клуб як частина інвестиційного проекту «GolfStream» був заснований у 2008 році.

На сьогодні Клуб включає 36 лунок професійних гольф-полів, Клубний Дім, унікальний панорамний Драйвінг-рейндж, у якому розташована професійно обладнана Гольф Академія та тренувальні майданчики із широкими можливостями для відпочинку та занять спортом.

Гольф-поля Клубу спроектовані відповідно до стандартів USGA та міжнародної рейтингової системи «Slope System», а також згідно з рекомендаціями фахівців PGA European Tour.

Головним архітектором гольф-клубу є Пітер Чемберлен – голова «Peter Chamberlain Golf Course Development», консультант із гольф-розвитку PGA Europe та The Royal and Ancient Golf Club of St. Andrews, член-засновник Swedish Golf Course Architects Association, член Консультаційної групи з розробки полів для турнірів.

На базі гольф-полів Клубу працює сім ігрових маршрутів, зокрема мальовниче традиційне академічне поле Park Course, класичне Club Course, створене за принципом натурального шотландського гольф-дизайну, самобутня «дев’ятка» Centaur Course та інші. Перлиною гольф-клубу залишається чемпіонське 18-лункове Chamberlain Course («Поле Чемберелен», пар 72, довжина 5 914 м з жовтих ті, 6 853 м з чорних ті). У цьому маршруті втілена нова естетика гольф-поля – «дикого», неприборканого, зі складним рельєфом і великою кількістю перешкод. Тут є всі види пасток – пісок, ліс, межі поля, природоохоронні зони; вражаюча кількість водних перешкод. Гріни часто розташовані під атакованою поверхнею або під нахилом.

Щороку Київський Гольф Клуб «GolfStream»проводить міжнародні, тематичні, корпоративні та щотижневі регулярні турніри, реалізує програми з популяризації гольфу серед початківців, навчає дорослих і дітей у школах гольфу, веде літній дитячий гольф-табір для юніорів, ініціює спеціальні проекти з розвитку гольф-культури (онлайн-школа правил гольфу, фестиваль гольфу на базі користувачів соціальніх мереж тощо).

До найвідоміших щорічних клубних турнірів належать Kiev Open Golf Tournament на Кубок Києва, Кубок клубних команд, Presidents Cup: Матчева зустріч збірних України та світу, українсько-японський турнір Sakura Open Cup, Нічний турнір «Magic Night», Сімейний турнір «Golf Forever» та інші.

Поля Клубу приймали кваліфікаційні раунди відомих міжнародних турнірів, таких як BMW Golf Cup International, Deutsche Bank Cup, World Golfers Championship, European Footballers’ Golf Classic, Mercedes Trophy Golf Weekend. Відомі у світі юніорського гольфу бренди Little People’s Golf Championship та U.S. KidsGolf також співпрацюють із Клубом.

У 2012 році Київський Гольф Клуб прийняв один із відбірних раундів жіночої професійної серії Ladies European Tour Access Series (LETAS). Це змагання стало видатною подією у вітчизняному гольфі – як перший в Україні кваліфікаційний турнір на елітний Європейський гольф-тур. Ряд офіційних клубних турнірів включено до календаря EGA та світового рейтингу гольфістів-аматорів WAGR, що свідчить про визнання гольф-майданчиків «ГольфСтріму»на найвищому міжнародному рівні.

Залиште свій E-mail, якщо Ви бажаєте отримувати наші новини