ДОПОМОЖИ УКРАЇНІ #STOPWAR

ДОПОМОЖИ УКРАЇНІ #STOPWAR

24 лютого о 5 ранку Україну атакувала Російська Федерація. Розпочалася повномасштабна війна проти Російської Федерації та Республіки Білорусь. Зараз десятки мільйонів українців знаходться в небезпеці, гинуть тисячі мирних жителів та військових. Окупанти вбивають дітей, жінок, людей похилого віку та чоловіків. Вже більше тижня мільйони українців живуть у бомбосховищах та не мають доступу до їжі та води. 

ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ГОЛЬФУ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ З ПРОХАННЯМ ПРО ДОПОМОГУ

Ми відкрили штаб SOS допомоги в місті Київ, яке на данний момент знаходиться під безперервними обстрілами та бомбардуванням. 

Зараз штаб сфокусований на таких напрямках допомоги як: 

  • перевезення українців до вокзалу, локацій в межах міста Києва
  • поставка медикаментів в лікарні та госпіталі
  • допомога ТерОбороні та ЗСУ

ЯК ДОПОМОГТИ?

РЕКВІЗИТИ ФЕДЕРАЦІЇ ДЛЯ НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ УКРАЇНЦЯМ, ЩО СТРАЖДАЮТЬ ВІД ВІЙНИ

 

Українська гривня

Громадська організація «Всеукраїнська федерація гольфу» 

ЄДРПОУ 21666660 

IBAN: UA313052990000026007025013380 в ПАТ КБ «ПриватБанк» 

МФО 305299 

Призначення платежу: допомога Україні

 

Долар

Громадська організація «Всеукраїнська федерація гольфу» 

IBAN: UA063052990000026002035006843 

Name of the bank: JSC CB "PRIVATBANK", 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE 

SWIFT Code: PBANUA2X 

 

Євро

Громадська організація «Всеукраїнська федерація гольфу» 

IBAN: UA083052990000026008015017425 

Name of the bank: JSC CB "PRIVATBANK", 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE 

SWIFT Code: PBANUA2X

 

Кожен благодійник/ця, фізична чи юридична особа, який робить внески на рахунок ГО «Всеукраїнська федерація гольфу» дає свою згоду, що невикористані кошти не підлягають поверненню та можуть бути перерозподілені на потреби в межах запитів від підрозділів ЗСУ, госпіталів та лікарень по всій Україні.

ПІДТРИМКА ЧЛЕНІВ ПГА УКРАЇНИ 

Члени та співробітники PGA України, як і мільйони інших українців, були змушені покинути свої домівки через війну в Україні. Метою цієї кампанії, підтриманої Європейським фондом розвитку Ryder Cup [RCEDT] та Конфедерацією професійного гольфу [CPG], є збір коштів, які можуть бути безпосередньо надані професіоналам-членам PGA, співробітникам/представникам та їхнім родинам, щоб допомогти їм у скрутну годину.

Заявки на підтримку будуть перевірені та оцінені RCEDT, а кошти розподілятимуться якомога швидше, щоб допомогти з нагальними потребами. Однак ініціатива також має довгострокову мету – підтримати безпечне повернення в Україну та якнайшвидше відновлення інфраструктури та гольф-спільноту країни.

ФОНД GOGOLF

Італійський фонд для підтримки українців за кордоном. Кошти використовуються для надання житла, їжі та речей першої необхідності для людей, які змушені були виїхати до Італії через війну проти Російської Федерації та Республіки Білорусь.

 

БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН НА 32 AUCTION ВІД ОРГАНІЗАЦІЇ WOMEN`S GOLF DAY

WGD збирає кошти для підтримки українців, що потерпають від війни. Ситуація в Україні загострюється, і WGD просять небайдужих підтримати зусилля Всеураїнської федерації гольфу. Для цього WGD просить гольфістів зі всього світу об’єднатися та використати цей онлайн-аукціон для збору коштів для Всеукраїнської федерації гольфу шляхом пожертвування та участі в торгах на предмети аукціону. Дати аукціону 10-25 березня.

ІНІЦІАТИВА GOLFERS FOR UKRAINE СПІЛЬНО З UNICEF

Допоможіть захистити дітей України. Спільнота гольфу солідарна з Україною.

Гольф-організації по всьому світу об’єдналися, щоб підтримати країну в нелегкий час, зробивши пожертвування на роботу ЮНІСЕФ в Україні.

Ми завжди сильніші, коли стоїмо разом.

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ”

Фонд «Повернись живим» працює задля підтримки української армії, поранених та тих, хто потребує невідкладної гуманітарної допомоги через війну проти Російської Федерації та Республіки Білорусь.

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

Національний банк відкрив Міністерству соціальної політики України поточний рахунок для гуманітарних цілей. Рахунок використовуватиметься для зарахування благодійної допомоги з України та з-за кордону. Міністерство соціальної політики використовуватиме зібрані кошти для забезпечення підтримки громадян України, які найбільше страждають від війни.

Російська агресія залишила тисячі українців без житла, грошей, одягу, їжі та інших елементарних речей. Проте Україна та світ не залишають їх наодинці зі своїм горем – фінансова підтримка активно надходить як від громадян нашої держави, так і з-за кордону. Сподіваємося, що і ВИ зможете підтримати український народ.

Документи

Documents icon

Requisites дол..pdf

Documents icon

Requisites євро.pdf

Залиште свій E-mail, якщо Ви бажаєте отримувати наші новини