Вхід
Національна
Всеукраїнська Федерація Гольфу

 

ПАРТНЕРИ
 

Засідання правління Всеукраїнської Федерації Гольфу: підсумки та плани

18.12.2019

17 грудня на засіданні Правління Всеукраїнської федерації гольфу були підбиті підсумки першого місяця роботи нової команди і визначені цілі на 2020 рік.

Ухвалено рішення заснувати першу в Україні дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву з гольфу. Також вперше в нашій країні створена юніорська збірна з гольфу, а для посилення тренерського штабу залучені зарубіжні фахівці з професійної гольф-асоціації PGA.

У 2020 році перед Всеукраїнською федерацією стоятимуть такі завдання: навчання і сертифікація українських тренерів спільно з Confederation of Professional Golf, підтримка та розвиток жіночого гольфу, а також поглиблення співпраці з міжнародними гольф-організаціями.

«Залучення молодих спортсменів до нашого виду спорту і загальна популяризація гольфу є пріоритетними напрямами наступного року. Також одне з наших завдань – стати повноцінним учасником світової гольф-спільноти через тісну співпрацю з міжнародними організаціями. Маємо унікальну можливість створити індивідуальну програму навчання в Україні з використанням міжнародного досвіду та залученням зарубіжних фахівців», – підсумував голова Правління ВФГ Віталій Хомутиннік.

На засіданні також було затверджено склад збірної України з гольфу, календар змагань на 2020 рік і новий логотип організації.

Галерея
Наші партнери:    
Copyright © 1997 – 2015 Всеукраїнська Федерація Гольфу, всі права захищено. Дизайн: ozidea.com.ua
Програмування: exa-media.com.ua