Вхід
Національна
Всеукраїнська Федерація Гольфу

 

ПАРТНЕРИ
 

ВФГ спільно з CPG обговорили програму навчання тренерів

24.01.2020

Представник міжнародної гольф-організації CPG (Конфедерація Професійного Гольфу) - Директор з розвитку гольфа Мартін Вестфал відвідав Україну з офіційним візитом та провів ряд робочих зустрічей, у тому числі з президентом ВФГ Віталієм Хомутинніком, Віце-президентом Олександром Яворським та Генеральним Секретарем Володимиром Пилипенком.

Мета візиту зі сторони CPG – ознайомитись з поточною ситуацією, дізнатися про досягнення, потреби, проблематику та перспективи розвитку гольфу в країні для подальшої можливості впровадження програми навчання та сертифікації тренерів. Для ознайомлення з гольф-інфраструктурою Мартін відвідав «H Golf Club» та «Kozyn Golf Club».

В рамках візиту також відбулася зустріч у Національному університеті фізичної культури та спорту з першим проректором Мирославом Дутчаком та проректором Ольгою Борисовою. Були обговорені можливості співпраці CPG та НУФВСУ у напрямках інформаційної навчальної підтримки, сертифікації тренерів в рамках програм CPG, залучення існуючих студентів та інше.

Для Всеукраїнської Федерації Гольфу збільшення тренерського штату, навчання та сертифікація тренерів – один з пріоритетних напрямків у 2020 році.  

Галерея
Наші партнери:    
Copyright © 1997 – 2015 Всеукраїнська Федерація Гольфу, всі права захищено. Дизайн: ozidea.com.ua
Програмування: exa-media.com.ua