Вхід
Національна
Всеукраїнська Федерація Гольфу

 

ПАРТНЕРИ
 

Перехід ВФГ на Світову Гандикапову Систему WHS: нові уточнення

16.03.2020

На кінець лютого 2020 було акредитовано 180 гравців. Це рівно в три рази більше, ніж на цю дату рік назад! Проте, хочемо зауважити важливі уточнення щодо поданих анкет.

Перш за все, підкреслимо важливість вибору домашнього клубу. Гравець може бути членом багатьох гольф клубів, навіть у різних «гольф-юрисдикціях» (країнах). Але для правильного ведення його гандикапу, гравець має вибрати один домашній гольф клуб. В Україні зараз діє шість організацій, які мають повноваження на користування програмного забезпечення «Датагольф» («Єдина Система Обліку Гандикапів» або ЄСОГ).

До них відносяться:

  • ВФГ
  • Суперіор
  • Гольфстрім
  • Козин
  • Едем
  • H Club

Гравець, який в основному проживає та грає в Україні повинен обрати один із них для ведення свого гандикапу. Вибір організації залежить від трьох факторів:

  1. близькість до місця проживання
  2. частота гри в клубі
  3. з якого клубу найчастіше подає рахункові картки

Якщо гравець не є членом одного з п’яти клубів України, які мають свій гандикаповий комітет, він може вибрати ГК ВФГ на рівних умовах з іншими клубами.

Домашній клуб можна міняти, якщо, наприклад, гравець переїжджає на нове місце проживання. Якщо домашній клуб змінюється, то гравець мусить проінформувати про це інші клуби, членом яких він є. Рекомендовано міняти домашній клуб не частіше, ніж один раз на рік (при акредитації).

Дещо відрізняється ситуація стосовно гравців, які є членами клубу (-ів) в інших країнах. Оскільки, поки що, ця інформація автоматично не розповсюджується між країнами, гравець має проінформувати всі клуби, де він має членство, про вибір свого домашнього клубу. Обраний клуб і буде вести його гандикап. Вибір гравцем домашнього клубу НЕ ВПЛИВАЄ на його можливість представляти свою країну на міжнародних змаганнях. Для того, щоб гандикап гравця вівся правильно у різних гольф-юрисдикціях (країнах), гольфіст повинен передати рахункові картки всім клубам, членом яких він є. Поки не працює автоматичний обмін інформації між клубами, можлива ситуація, що гравець має два або більше гандикапи в різних юрисдикціях. Тоді, для участі у змаганнях гравець повинен заявити менший гандикап.  

Примітка: матеріали витягнуто з Правил WHS. 

 

Наші партнери:    
Copyright © 1997 – 2015 Всеукраїнська Федерація Гольфу, всі права захищено. Дизайн: ozidea.com.ua
Програмування: exa-media.com.ua