Вхід
Національна
Всеукраїнська Федерація Гольфу

 

ПАРТНЕРИ
 

Чому поле для гольфу сьогодні стало одним із найбезпечніших місць у світі

18.03.2020

Сьогодні світ наслідує одному єдиному правилу - “не торкайся!”. Завдяки науковцям ми знаємо, що більшість вірусів і бактерій живуть на поверхні до 12 год та передаються від людини до людини, а отже, наше завдання - максимально зменшити контакт із будь-якими предметами та людьми в громадських місцях. Давайте прогуляємось разом до гольф клубу, аби проаналізувати усі поверхні, яких ми несвідомо торкаємось. Подолавши цей шлях, ми зможемо зробити декілька цікавих висновків про гольф і скласти для себе пам’ятку здоров’я для безпечної гри. 

 

Отож, ви приїжджаєте в клуб власною машиною та потрапляєте на територію завдяки безконтактній картці. На ресепшині та усіх інших кімнатах клубу, як завжди, ви знаходите дезинфікуючий засіб, яким користуєтесь після відкриття вхідних дверей, дверей прибиральні або роздягальні. До речі, в багатьох гольф клубах усі двері відкриваються автоматично, отже ризик доторкнутись до поверхні зводиться до мінімуму. 

 

Переходимо на поле. Гольф бег, м’ячі, клюшка - ваша власність, із якою контакнуєте лише ви. Безпосередньо під час гри ви можете брати до рук граблі в бункері і торкатись прапору, коли дістаєте його з піна. Проте, гра в гольф передбачає використання рукавичок, отже ваша шкірна захищена. Єдине, що ми зазвичай робимо голими руками - це дістаємо м’яч з металевої лунки. Однак, це можливо зробити і надягнувши рукавичку. 

 

Гра в гольф із самого початку має ніби вбудовану “соціальну дистанцію”. Погодьтеся, на полі ви рідко потрапляєте в переповнене людьми місце. І, звичайно, ми усі знаємо, що максимальна кількість гравців у групі - всього чотири. "Головне, ви не контактуєте із великою кількістю інших людей", - розповіла golfdigest.com доктор Кетрін Троїсі, епідеміолог із інфекційних захворювань Технічного університету охорони здоров'я в Техасі, Х'юстон.

 

Закінчуючи гру, правила гольфу зобов’язують нас подякувати один одному, потиснувши руки. Однак, зважаючи на нинішні умови, ми можемо висловити свою подяку щирою посмішкою, кивком голови, словами вдячності та іншими безконтактними способами.

 

Можемо дійти висновку, що гольф - одне з найбезпечніших місць, у якому ми змогли б опинитись на даний момент. Свіже повітря, сонце, вітамін D, ходьба та відсутність стресу зміцнюють імунітет та допомагають залишатись здоровими. Головне, пам’ятати про правила!

 

Наші партнери:    
Copyright © 1997 – 2015 Всеукраїнська Федерація Гольфу, всі права захищено. Дизайн: ozidea.com.ua
Програмування: exa-media.com.ua