Вхід
Національна
Всеукраїнська Федерація Гольфу

 

ПАРТНЕРИ
 

5 простих порад для новачків у гольфі

19.03.2020

Правда в тому, що на перший погляд гольф може здаватися страшенно складним. Купа правил, гори етикету, безліч клубів! Крім того, послухати гольфістів, так вони взагалі говорять інопланетною мовою - пар, гандикап, пін, бег, ті.. Тому, зрозуміло, що більшість людей кидають ідею зайнятись гольфом перш, ніж дійти до поля. Проте - це лише на перший погляд.

Ми зібрали 5 простих порад для тих, хто хоче дізнатись більше про цю чудову гру та спробувати себе в ній. Запевняємо - все набагато простіше!

Порада №1
Візміть декілька уроків. Онлайн або безпосередньо у клубі. Щороку гольфом цікавиться все більше і більше людей, тому ви не будете виглядати незграбою, вперше тримаючи клюшку. Усі гольф клуби із нетерпінням чекають на нових гравців! Саме тому, у них дуже розвинута система тренувань для новачків. Просто зателефонуйте у клуб і спитайте, коли ви зможете приїхати. Повірте, вони із радістю забезпечать вас усім необхідним і підберуть для вас найкращого тренера.

Порада №2
Не бійтеся займатись самостійно. Зробіть своєю новою звичкою 30 хв на тиждень присвятити удосконаленню своїх навичок. Декілька занять із тренером, а далі - вашому тілу просто необхідно практикуватись. До речі, для початку не має потреби купувати гольф спорядження - ви можете брати його в оренду безпосередньо в клубі. Ледве не забули! Гольф передбачає багато ходьби. Тож введіть собі за правило ходити в день не менше 8000 кроків.

Порада №3
Підпишіться на гольфістів або тренерів в YouTube, Instagram або TikTok. Ви знайдете там купу цікавої інформації та різноманітніх порад для новачків. Більш того, вчені довели, що наше тіло здатне тренуватись лише уявляючи себе на реальному тренуванні. Спробуйте і побачите!

Порада №4
Заведіть знайомства із новачками або гравцями у гольф. Дружня компанія допоможе вам подолати страх грати на полі та навчить вас гольф етикету і правилам (або ви вивчите їх разом). І, звичайно, у колі людей, які захоплюються однією справою, ви будете почувати себе набагато впевненіше.

Порада №5
Відслідковуйте гольф турніри у світі та в своїй країні. Більшість турнірів передбачає окремі заняття для новачків із висококваліфікованими тренерами. Це гарна можливість побачити професійний гольф, потренуватись у pro та гарно провести час. Повірте, гольф турніри - це не лише спорт, а й драйвовий відпочинок.

Нехай щастить!

Наші партнери:    
Copyright © 1997 – 2015 Всеукраїнська Федерація Гольфу, всі права захищено. Дизайн: ozidea.com.ua
Програмування: exa-media.com.ua