Вхід
Національна
Всеукраїнська Федерація Гольфу

 

ПАРТНЕРИ
 

Федерація Гольфу підтримала спортивні федерації і також закликала владу не позбавляти фінансування український спорт

29.03.2020

Всеукраїнська Федерація Гольфу підтримала ініціативу 17 спортивних федерацій, які звернулися до президента та Верховної Ради України, із проханням не зменшувати видатки у спортивному секторі в 2020 році. Від початку цього року спортивна галузь вже зазнала значних втрат через пандемію коронавірусу COVID-19 у світі: скасовано більшість міжнародних і локальних змагань, відкладені на наступний рік Олімпійські та Паралімпійські ігри в Токіо, відмінені тренувальні збори тощо.

«Ми розуміємо, що епідемія становить значні виклики для світу та держави, проте скорочення фінансування спортивної галузі в Україні, яка і так протягом останніх років не отримувала необхідної підтримки з боку країни, може призвести до руйнування спорту в країні, як такого», - зазначив генеральний секретар Всеукраїнської Федерації Гольфу Володимир Пилипенко.

Всеукраїнська Федерація Гольфу направила офіційного листа, аби долучитись до даної ініціативи та підтримати інші федерації спорту у їх проханні.

Нагадаємо, що 28 березня представники 17 спортивних федерацій звернулися до президента України та парламенту із відкритим листом-проханням не скорочувати державне фінансування спортивного сектору на 2020 рік у тому вигляді, в якому воно було запропоноване раніше Кабінетом Міністрів.

Наші партнери:    
Copyright © 1997 – 2015 Всеукраїнська Федерація Гольфу, всі права захищено. Дизайн: ozidea.com.ua
Програмування: exa-media.com.ua