OTP Bank

OTP Bank

OTP Bank

OTP Bank – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, визнаний лідер фінансового сектору країни. На українському ринку працює із 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідального і надійного фінансового інсти уту, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

 

В Україні OTP Bank виступає флагманом банківської Групи OTP, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять OTP Capital  та OTP Leasing.

 

Private banking ОТР Bank — це найвищий рівень сервісу європейської якості, відзначений численними нагородами.

 

Згідно з престижним міжнародним рейтингом Global Private Banking Awards, який щорічно проводить авторитетне видання The Banker у Лондоні, його було визнано кращим у номінації «Best Private Banking in Ukraine».

 

Сервіс отримав відзнаки в номінаціях Mass Affluent, Super Affluent і Ultra HNW

рейтингу Euromoney у 2021 році, а також здобув першість у номінації «Преміальний банкінг» у рейтингу «50 провідних банків України» від Financial Club.

 

Private banking ОТР Bank підтримує українську гольф-культуру.  У серпні 2020 року Private banking OTP Bank підписав Меморандум про співробітництво з Всеукраїнською федерацією гольфу. Угода щодо такого партнерства спрямована на популяризацію гольфу та залучення клієнтів банку до гольф-культури. Тож клієнти Private banking, окрім вишуканого сервісу з високим рівнем обслуговування, мають можливість ближче познайомитися з елегантним видом спорту та отримати «карту гольфіста» й запрошення на ключові змагання.

 

Залиште свій E-mail, якщо Ви бажаєте отримувати наші новини